BACHELORSTUDIES.CZ

Kombinované bakalářské studium Městské a regionální plánování v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Městské a regionální plánování v Jihoafrická republika

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Městské a regionální plánování je praxe tvorbě návrhy a návrhy na rozvoj určitého pozemku, které mají být používány lidmi, ať už se jedná o regionální, městské či průmyslové úrovni.

 

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Kombinované bakalářské studium Městské a regionální plánování v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Městské a regionální plánování v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Jihoafrická republika Filter

BTech in Town and Regional Planning

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více