BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Městské a regionální plánování v Kanada - Zde naleznete bakalářské studium Městské a regionální plánování v Kanada

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Pro ty lidi se zájmem o vytvoření návrhů ve velkém měřítku, které mají dopad na velké komunity lidí, oblasti městské a regionální plánování je často profesionální oblast, která má velký zájem.

 

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Bakalářské studium Městské a regionální plánování v Kanada - Veškeré informace o bakalářském studiu Městské a regionální plánování v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Kanada Filter

Vyznamenání bakaláře environmentálního designu a plánování

Fanshawe College
Bakalář Září 2020 Denní studium Angličtina Campus forma

Zelenější a udržitelnější společenství. Komunity, které pracují v souladu s prostředím, vytvářejí trvalé a užitečné veřejné prostory. Pokud vidíte budoucí projektování a pláno ...

Čtěte více