BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Městské a regionální plánování v Malajsie - Skudai - Zde naleznete bakalářské studium Městské a regionální plánování v Malajsie - Skudai

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Městské a regionální plánování je pole design a vývoj, ve kterém existuje mnoho specializace se spoléhat na něčí vkus. Několik z více populárních členění se pohybují od komunity a hospodářský rozvoj využití území na dopravu.

 

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Bakalářské studium Městské a regionální plánování v Malajsie - Skudai - Veškeré informace o bakalářském studiu Městské a regionální plánování v Malajsie - Skudai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie - Skudai zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Skudai Filter

Bakalář městského a regionálního plánování

Universiti Teknologi Malaysia
Kampus Denní studium 4 roky Únor 2020 Malajsie Skudai

Program městského a regionálního plánování zdůrazňuje technické, strategické a obecné dovednosti požadované plánovateli. Studenti se seznámí s principy plánování, kreativity při navrhování a řešení problémů, analytické a strategické myšlení, jakož i kompetence ve výzkumu a praxi.