BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Městské a regionální plánování - Zde naleznete bakalářské studium Městské a regionální plánování

Jak se vaše bakalářský titul, je důležitým krokem směrem k vstupu nebo pohybující se na trhu práce. Bez ohledu na to pole hledáte přesunout do, tam je bakalářský titul, který může pomoci. Tyto tituly jsou nabízeny v téměř každé oblasti si lze představit, včetně městského a územního plánování.

Co je bakalářské studium městské a územní plánování? Je to titul, který učí o proces, jehož prostřednictvím jsou městské a regionální oblasti plánované, navrženy a vyrobeny. Celoroční se skládá z práce týkající se problémů, které ovlivňují kvalitu života v nejrůznějších městských a regionálních oblastech s ohledem na livability, hospodářské činnosti, efektivnost, služby a záchranné služby. Urban a územní plánování je o vytváření snesitelných oblastí, kde každý má přístup ke zdrojům, které potřebují.

Výhody tohoto stupně je mnoho. To může pomoci studentovi vytvořit úplnější a pestrý znalostní základnu pro vstup na trh práce.Zaměstnavatelé oceňují potenciální zaměstnance, kteří něco navíc, aby dosáhnout svých snů.

Náklady na bakaláře v městských a územního plánování se liší. Faktory, které mohou určit cenu zahrnovat zemi nebo oblast bydliště studenta, zvolené škole, a stát nebo zemi, kde se škola nachází. Kontaktování konkrétních škol přímo, je jediný způsob, jak získat kompletní cenu jakéhokoliv programu.

Existuje mnoho různých kariéry, které jsou vhodné pro někoho, kdo se Bakalář v městské a regionální plánování. Patří mezi ně urbanismus, územní design, státní zaměstnání a dokonce i politiku, neboť důsledky dobré i špatné města a územního plánování mají mnoho důležitých politické důsledky. Existuje mnoho různých poloh, v nichž stupeň tohoto typu může být obrovská bóje.

Existuje mnoho škol na celém světě, které nabízejí bakalářské studijní programy. Mnoho programů nabízí on-line kurzy kromě třídě studiu.Pokud Bachelor v městské a regionální plánování zní zajímavě na vás, hledat programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

5 Výsledky v Městské a regionální plánování Filter

Bakalářský v městských a regionálních studií

University Of Wisconsin - Green Bay
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Green Bay

Urban a regionální studia vyvíjí jednotlivce, kteří chtějí, aby se rozdíl v jejich komunitě: rozdíl v tom, co se stane s starší zástavbě v přechodu; rozdíl v tom, co se stane, protože nové předměstské komunity jsou plánovány a provedeny; a rozdíl v životech a blaho osob přes metropolitních a venkovských oblastech.

Bakalář zkonstruovaného prostředí

Melbourne Polytechnic
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne

Melbourne Polytechnic je bakalář vybušeného prostředí byl vyvinut po důkladné konzultaci se zúčastněnými stranami v průmyslu a benchmarking s komparativními kurzy v Austrálii, aby zajistily, že studenti mají základní dovednosti, jak požadují architekti na vysokoškolské úrovni. Vybudujte svou budoucnost s Melbourne Polytechnic .

BTech ve městském a regionálním plánování

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato kvalifikace je určena studentům specializujícím se na plánování městského a regionálního rozvoje, kteří pracují ve vládním a nevládním sektoru. Studenti, kteří dosáhli této kvalifikace, budou schopni samostatně a v týmu plánovat v prostorových i neprostorových oborech pomocí vhodné technologie, aby mohli kriticky reagovat na výzvy v přírodním a zastavěném prostředí. Po splnění specifických požadavků SACPLANu budou studenti moci požádat o registraci jako profesionální plánovač u SACPLAN.

Vyznamenání bakaláře environmentálního designu a plánování

Fanshawe College
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock + 3 více

Zelenější a udržitelnější společenství. Komunity, které pracují v souladu s prostředím, vytvářejí trvalé a užitečné veřejné prostory. Pokud vidíte budoucí projektování a plánování trvalé, živé krajiny, které kombinují formu a funkci, podívejte se na Fanshawe's Honors Bachelor of Environmental Design a plánovací program.

Bakalář městského a regionálního plánování

Universiti Teknologi Malaysia
Kampus Denní studium 4 roky Únor 2020 Malajsie Skudai

Program městského a regionálního plánování zdůrazňuje technické, strategické a obecné dovednosti požadované plánovateli. Studenti se seznámí s principy plánování, kreativity při navrhování a řešení problémů, analytické a strategické myšlení, jakož i kompetence ve výzkumu a praxi.