Filter
Bakalářské studium
Španělsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Městský rozvoj v Španělsko - Zde naleznete bakalářské studium Městský rozvoj v Španělsko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Program v rozvoji měst poskytuje studentům znalosti, aby mohli analyzovat a řídit rozvoj stávajících i budoucích měst. Programy mohou lišit, ale společná témata mohou zahrnovat teorie o finance, plány, politiky a struktury řízení.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Bakalářské studium Městský rozvoj v Španělsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Městský rozvoj v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Městský rozvoj, Španělsko

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Universidad Camilo José Cela

Bakalářský titul v městském managementu je špičkový ve Španělsku a je špičkou výuky studentů s plným vědomím nástrojů potřebných k dosažení digitálního řízení životního p ... [+]

PRVNÍ STUDIUM NA NÁVRH MĚST BUDOUCNOSTI

Dnes žije ve městech polovina světového obyvatelstva. Do roku 2030 bude více než 70% světové populace městské a bude generovat 80% bohatství na celém světě. To dělá města skutečným motorem globálního systému.

Tato závratná změna vede k novým skutečnostem, jako jsou ekonomiky spolupracující, Big Data, elektrické vozy, nová infrastruktura, změny v sociálních vztazích a samozřejmě změny v životním prostředí.

Tento okamžitý scénář vyžaduje profesionály, kteří jsou schopni vytvořit, nastavit a vést udržitelný růst a rozvoj měst.

The Bakalářský titul v městském managementu Je špičkový ve Španělsku a je hlavním pilířem vzdělávání studentů s plným vědomím nástrojů nezbytných k dosažení digitálního řízení životního prostředí s holistickým pohledem na města pro utváření městské agendy.... [-]

Španělsko Madrid
Září 2020
Angličtina,španělština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině