BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Městský rozvoj v Španělsko - Zde naleznete bakalářské studium Městský rozvoj v Španělsko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Program v rozvoji měst poskytuje studentům znalosti, aby mohli analyzovat a řídit rozvoj stávajících i budoucích měst. Programy mohou lišit, ale společná témata mohou zahrnovat teorie o finance, plány, politiky a struktury řízení.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Bakalářské studium Městský rozvoj v Španělsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Městský rozvoj v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

1 Výsledky v Městský rozvoj, Španělsko Filter

Bakalářský titul v městském managementu

Universidad Camilo José Cela
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
španělština
Kampus

Bakalářský titul v městském managementu je špičkový ve Španělsku a je špičkou výuky studentů s plným vědomím nástrojů potřebných k dosažení digitálního řízení životního prostř ...

Čtěte více