Filter
Bakalářské studium
Austrálie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Městský rozvoj v Austrálie - Zde naleznete bakalářské studium Městský rozvoj v Austrálie

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Program v rozvoji měst připravuje studenty analyzovat a plánovat městské prostory a čtvrtí. Programy se mohou zaměřit na životní prostředí a změnu klimatu měst, městské správy pozemků, městské strategie a plánování a řízení a financování městské infrastruktury.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Bakalářské studium Městský rozvoj v Austrálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Městský rozvoj v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Městský rozvoj, Austrálie

Queensland University of Technology

Tento flexibilní kurz vám umožní sledovat vaši oblast zájmu. Před absolvováním pokročilé kvalifikace získáte skutečné zkušenosti a kontakty v oboru. ... [+]

PřehledStudujte bakaláře urbanistiky (Honors) a získejte zkušenosti ve vysoce praktickém kurzu, který odráží nové trendy v průmyslu.Dále svou hloubku znalostí a dovedností uplatňovat po celou dobu své kariéry s titulem titul.Získejte praktické zkušenosti s naším programem Integrované učení práce.Studovat vedení stavby, mapování množství, a nákladové inženýrství, nebo městské a oblastní plánování.

Majors

V rámci tohoto kurzu si musíte vybrat hlavní

Bakalář rozvoje měst (stavebnictví)

Hlavní body

Naučte se koordinovat výstavbu a údržbu velkých a složitých projektů, jako jsou nízkopodlažní a výškové bytové domy, hotely, továrny, kancelářské budovy, školy a nemocnice.Studovat prostředky vedení, měření a odhadování, vedení místa, plánování a programování, a technická komunikace.Navštěvujte přednášky a tutoriály dodané nejlepšími profesionály v oboru.Dále svou hloubku znalostí a dovedností uplatňovat po celou dobu své kariéry s titulem titul.Program akreditovaný Australským institutem staveb.... [-]
Austrálie Brisbane
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině