BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Městský rozvoj v Austrálie - Zde naleznete bakalářské studium Městský rozvoj v Austrálie

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Program v rozvoji měst připravuje studenty analyzovat a plánovat městské prostory a čtvrtí. Programy se mohou zaměřit na životní prostředí a změnu klimatu měst, městské správy pozemků, městské strategie a plánování a řízení a financování městské infrastruktury.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Bakalářské studium Městský rozvoj v Austrálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Městský rozvoj v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie zde!

1 Výsledky v Městský rozvoj, Austrálie Filter

Bakalář rozvoje měst (vyznamenání)

Queensland University of Technology
Austrálie, Brisbane + 1 Více
Bakalář
15 Jul 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Campus forma

Tento flexibilní kurz vám umožní sledovat vaši oblast zájmu. Před absolvováním pokročilé kvalifikace získáte skutečné zkušenosti a kontakty v oboru.

Čtěte více