Filter
Bakalářské studium
Africe Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Management zásobování v Africe - Zde naleznete bakalářské studium Management zásobování v Africe

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Studenti řízení dodavatelského řetězce jsou obvykle poučeni při poskytování zboží a služeb z jednoho bodu do druhého, obvykle ze skladu na maloobchodním místě, stejně jako komunikaci s dopravními společnostmi a sledování logistiky i produkty jsou přesunuty.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Bakalářské studium Management zásobování v Africe - Veškeré informace o bakalářském studiu Management zásobování v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Management zásobování, Africe

YKBS LTD

Bakalářský obchod v řízení dodavatelského řetězce je dynamický program navržený poskytnout kandidátům odborné znalosti v rámci rostoucí oblasti řízení dodavatelského řetě ... [+]

O

Bakalářský obchod v řízení dodavatelského řetězce je dynamický program navržený poskytnout kandidátům odborné znalosti v rámci rostoucí oblasti řízení dodavatelského řetězce. Dobře zavedený systém řízení dodavatelského řetězce byl identifikován jako klíčový nástroj úspěchu dnešních vedoucích činností. Řízení dodavatelského řetězce zahrnuje koordinaci, výrobu, dodávku a dodávku zboží z místa výroby do místa spotřeby.

Studenti zapsaní do programu budou vystaveni výukovým oblastem provozu řízení dodavatelského řetězce, logistiky a nákupu. Studenti získají hluboké znalosti v oblasti řízení dodavatelského řetězce. Absolventi tohoto programu budou mít dobré postavení, aby obsadili pozice v průmyslu a mohli pokračovat v postgraduálním studiu.... [-]

Mauricius Vacoas-Phoenix
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině