BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Management zásobování v Afrika - Zde naleznete bakalářské studium Management zásobování v Afrika

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Studenti řízení dodavatelského řetězce jsou obvykle poučeni při poskytování zboží a služeb z jednoho bodu do druhého, obvykle ze skladu na maloobchodním místě, stejně jako komunikaci s dopravními společnostmi a sledování logistiky i produkty jsou přesunuty.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Bakalářské studium Management zásobování v Afrika - Veškeré informace o bakalářském studiu Management zásobování v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

2 Výsledky v Management zásobování, Afrika Filter

Bakalářský obchod v řízení dodavatelského řetězce

YKBS LTD
Bakalář
Srp 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Bakalářský obchod v řízení dodavatelského řetězce je dynamický program navržený poskytnout kandidátům odborné znalosti v rámci rostoucí oblasti řízení dodavatelského řetězce. ...

Čtěte více

BBA v logistice

Open Learning Group
BBA
Úno 2020
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

BBA v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce vám poskytne solidní znalosti o řízení dodavatelského řetězce a logistiky jak z jihoafrického, tak globálního hlediska. ...

Čtěte více