BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Management zásobování v Asie - Zde naleznete bakalářské studium Management zásobování v Asie

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Řízení dodavatelského řetězce je aspekt průmyslu, který se zaměřuje na poskytování zboží a služeb pro zákazníky a klienty včas. Studenti v těchto programech může být vzděláváni v koordinaci více zásilek a práci s různými dodavateli plnit objednávky.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Bakalářské studium Management zásobování v Asie - Veškeré informace o bakalářském studiu Management zásobování v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

3 Výsledky v Management zásobování, Asie Filter

Management - profil "Logistika a Supply Chain Management"

Moscow Automobile And Road Construction Institute
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Rusko Moscow

Hlavním cílem logistiky - najít nejlepší možnosti pro pořádání rozhodování, plánování a řízení materiálových toků, informací a financí.

Bakalář pro řízení dodavatelského řetězce

Raffles University Iskandar
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Malajsie Johor Bahru

Tento kurz vybaví studenty s pokročilými znalostmi a praktickými dovednostmi v logistických operacích a řízení dodavatelského řetězce, včetně oblastí, jako jsou lodní a terminálové operace; řízení zásob; správa materiálů; předpisy pro mezinárodní operace, stejně jako techniky řízení, osvědčené postupy a mnoho dalších.

Bakalář v řízení logistiky (Global Supply Chain Management Chain

Zhejiang Wanli University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Čína Ningbo

Zhejiang Wanli University (ZWU), která se nachází v Ningbo, pokrývá celkovou plochu 95 hektarů a skládá se z kampusu Qianhu a kampusu Huilong.