Filter
Bakalářské studium
Austrálie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Management zásobování v Austrálie - Zde naleznete bakalářské studium Management zásobování v Austrálie

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

řízení dodavatelského řetězce se vztahuje k procesu poskytování zboží pro zákazníky ze skladu celou cestu do obchodu. Studenti řízení dodavatelského řetězce se mohou naučit pracovat s počítačovými programy, statistických modelů, a dodacích algoritmy, které jim pomohou dodávat produkty klientům v časovém rámci požadovaném.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Bakalářské studium Management zásobování v Austrálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Management zásobování v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc

1 Výsledky v Management zásobování, Austrálie

University of Wollongong Faculty of Business

Řízení dodavatelského řetězce se týká celého životního cyklu výrobku nebo služby, před tím, než je vyrobeno, jak je likvidováno a jak se pohybuje mezi jednotlivými fázemi ... [+]

Řízení dodavatelského řetězce se týká celého životního cyklu produktu nebo služby, od doby, než je vyrobena, přes to, jak je zlikvidována a jak se pohybuje mezi jednotlivými fázemi. Stejně jako zboží a služby, manažeři dodavatelského řetězce analyzují a spravují informace od dodavatelů, prostřednictvím zprostředkovatelů, zákazníkům a jejich zákazníkům, pokud je váš klient podnik.

Zahrnuje řízení technických procesů: v rámci firmy mezi funkcemi, jako je zadávání veřejných zakázek, výroba a marketing; a mezi organizacemi, jako jsou výrobci, distributoři, velkoobchodníci a maloobchodníci.

Tento stupeň Po společném prvním ročníku v oboru můžete ve svém druhém ročníku působit v oblasti řízení dodavatelského řetězce. Získáte obecné znalosti o strukturách dodavatelského řetězce a rozvíjejte pochopení modelů řízení nákupu a řízení zásob, role podporujících technologií v rámci dodavatelského řetězce a techniky měření výkonu. Kariérní příležitosti zahrnují plánování a inventarizačního manažera, manažera nákupu, plánovače dodávek, dopravního manažera, manažera logistiky a nákupního důstojníka. Budete také absolvovat předmět závěrečného roku, který vám umožní používat vše, co jste se dozvěděli, ve spolupráci se studenty z jiných oborů. Navíc máte možnost požádat o stáž, která poskytuje učení integrované do práce.Co budete studovat Naučíte se principy a nástroje spojené s řízením provozu a průběžným zlepšováním kvality. Získáte také znalosti o celkovém řízení dodavatelského řetězce, systémovém myšlení a simulaci a strategickém řízení.... [-]

Austrálie North Wollongong Sydney
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině