Filter
Bakalářské studium
Austrálie New South Wales New South Wales Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Management zásobování v Austrálie - New South Wales - Zde naleznete bakalářské studium Management zásobování v Austrálie - New South Wales

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

řízení dodavatelského řetězce se vztahuje k procesu poskytování zboží pro zákazníky ze skladu celou cestu do obchodu. Studenti řízení dodavatelského řetězce se mohou naučit pracovat s počítačovými programy, statistických modelů, a dodacích algoritmy, které jim pomohou dodávat produkty klientům v časovém rámci požadovaném.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Bakalářské studium Management zásobování v Austrálie - New South Wales - Veškeré informace o bakalářském studiu Management zásobování v Austrálie - New South Wales Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - New South Wales zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc

1 Výsledky v Management zásobování, New South Wales

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc
University of Wollongong Faculty of Business

Řízení dodavatelského řetězce se týká celého životního cyklu výrobku nebo služby, před tím, než je vyrobeno, jak je likvidováno a jak se pohybuje mezi jednotlivými fázemi ... [+]

Řízení dodavatelského řetězce se týká celého životního cyklu produktu nebo služby, od doby, než je vyrobena, přes to, jak je zlikvidována a jak se pohybuje mezi jednotlivými fázemi. Stejně jako zboží a služby, manažeři dodavatelského řetězce analyzují a spravují informace od dodavatelů, prostřednictvím zprostředkovatelů, zákazníkům a jejich zákazníkům, pokud je váš klient podnik.

Zahrnuje řízení technických procesů: v rámci firmy mezi funkcemi, jako je zadávání veřejných zakázek, výroba a marketing; a mezi organizacemi, jako jsou výrobci, distributoři, velkoobchodníci a maloobchodníci.

Tento stupeň Po společném prvním ročníku v oboru můžete ve svém druhém ročníku působit v oblasti řízení dodavatelského řetězce. Získáte obecné znalosti o strukturách dodavatelského řetězce a rozvíjejte pochopení modelů řízení nákupu a řízení zásob, role podporujících technologií v rámci dodavatelského řetězce a techniky měření výkonu. Kariérní příležitosti zahrnují plánování a inventarizačního manažera, manažera nákupu, plánovače dodávek, dopravního manažera, manažera logistiky a nákupního důstojníka. Budete také absolvovat předmět závěrečného roku, který vám umožní používat vše, co jste se dozvěděli, ve spolupráci se studenty z jiných oborů. Navíc máte možnost požádat o stáž, která poskytuje učení integrované do práce.Co budete studovat Naučíte se principy a nástroje spojené s řízením provozu a průběžným zlepšováním kvality. Získáte také znalosti o celkovém řízení dodavatelského řetězce, systémovém myšlení a simulaci a strategickém řízení.... [-]

Austrálie North Wollongong Sydney
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině