Filter
Bakalářské studium
Austrálie New South Wales North Wollongong Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Management zásobování v Austrálie - North Wollongong - Zde naleznete bakalářské studium Management zásobování v Austrálie - North Wollongong

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studenti bakalářského titulu v Supply Chain Management se dozvíte o různých oblastech v rámci dodavatelského řetězce, jako např. dodavatelé, zásoby, výrobu nebo partnerství. To umožní studentům pracovat v různých polohách dodavatelského řetězce, s cílem udržet zjednodušila.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Bakalářské studium Management zásobování v Austrálie - North Wollongong - Veškeré informace o bakalářském studiu Management zásobování v Austrálie - North Wollongong Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - North Wollongong zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc

1 Výsledky v Management zásobování, North Wollongong

Tituly
Místo
Austrálie
New South Wales
North Wollongong
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc
University of Wollongong Faculty of Business

Řízení dodavatelského řetězce se týká celého životního cyklu výrobku nebo služby, před tím, než je vyrobeno, jak je likvidováno a jak se pohybuje mezi jednotlivými fázemi ... [+]

Řízení dodavatelského řetězce se týká celého životního cyklu produktu nebo služby, od doby, než je vyrobena, přes to, jak je zlikvidována a jak se pohybuje mezi jednotlivými fázemi. Stejně jako zboží a služby, manažeři dodavatelského řetězce analyzují a spravují informace od dodavatelů, prostřednictvím zprostředkovatelů, zákazníkům a jejich zákazníkům, pokud je váš klient podnik.

Zahrnuje řízení technických procesů: v rámci firmy mezi funkcemi, jako je zadávání veřejných zakázek, výroba a marketing; a mezi organizacemi, jako jsou výrobci, distributoři, velkoobchodníci a maloobchodníci.

Tento stupeň Po společném prvním ročníku v oboru můžete ve svém druhém ročníku působit v oblasti řízení dodavatelského řetězce. Získáte obecné znalosti o strukturách dodavatelského řetězce a rozvíjejte pochopení modelů řízení nákupu a řízení zásob, role podporujících technologií v rámci dodavatelského řetězce a techniky měření výkonu. Kariérní příležitosti zahrnují plánování a inventarizačního manažera, manažera nákupu, plánovače dodávek, dopravního manažera, manažera logistiky a nákupního důstojníka. Budete také absolvovat předmět závěrečného roku, který vám umožní používat vše, co jste se dozvěděli, ve spolupráci se studenty z jiných oborů. Navíc máte možnost požádat o stáž, která poskytuje učení integrované do práce.Co budete studovat Naučíte se principy a nástroje spojené s řízením provozu a průběžným zlepšováním kvality. Získáte také znalosti o celkovém řízení dodavatelského řetězce, systémovém myšlení a simulaci a strategickém řízení.... [-]

Austrálie North Wollongong Sydney
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině