$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management podniku v Spojené státy americké - Chiefland - Zde naleznete bakalářské studium Management podniku v Spojené státy americké - Chiefland

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let. Obě krátkodobé i dlouhodobé rozsah cíle jsou vytvářeny a dosahuje řízení organizace. Počínaje s plánem, organizace pomáhá s jeho výkonem a efektiv… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Obě krátkodobé i dlouhodobé rozsah cíle jsou vytvářeny a dosahuje řízení organizace. Počínaje s plánem, organizace pomáhá s jeho výkonem a efektivní vedení má zásadní význam pro proces. A konečně, je potřeba řídící prostředek pro zajištění úspěchu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Management podniku v Spojené státy americké - Chiefland - Veškeré informace o bakalářském studiu Management podniku v Spojené státy americké - Chiefland Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Chiefland zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
College of Central Florida
Ocala, Spojené státy americké +2 Více

CF nabízí Bachelor of aplikované vědy v oblasti podnikání a řízení organizace, jakož pěti specializací.

CF nabízí Bachelor of aplikované vědy v oblasti podnikání a řízení organizace, jakož pěti specializací. -
Bakalář
Denní studium
Angličtina
Zář 2022
Kampus