$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Čína - Peking - Zde naleznete bakalářské studium Management v Čína - Peking

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let. Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení problémů, org… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení problémů, organizační chování a rozhodování. manažerské kurzy mohou rovněž zaměřit na výuku vůdčí schopnosti potřebné, aby se stal manažerem.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Vzhledem k postavení Pekingu jako kulturního a politického hlavního města Číny, mnoho místních i mezinárodních studenti hrnuli v tomto městě, studovat v různých vysokých škol a univerzit. Město nabízí skvělé příležitosti pro vysokoškolské nadšence, zejména na ty, směřovat k technologií.

Bakalářské studium Management v Čína - Peking - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Čína - Peking Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Peking zde!

Méně
Další informace o studiu v Číně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
北京信息科技大学
Peking, Čína

Hlavní předměty: Principy řízení, řízení výroby a provozu, manažerská ekonomika, aplikovaná statistika, operační výzkum, teorie a metody pro rozhodování, metody a dovednosti p ... +

Hlavní předměty: Principy řízení, řízení výroby a provozu, manažerská ekonomika, aplikovaná statistika, operační výzkum, teorie a metody pro rozhodování, metody a dovednosti prognózování, systémové inženýrství, modelování systému a počítačová simulace, systémy pro podporu rozhodování, databázové systémy & Aplikace, počítačové sítě, analýza a návrh informačního systému atd. -
Bakalář
čínština
Kampus