$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Švýcarsko - Lausanne - Zde naleznete bakalářské studium Management v Švýcarsko - Lausanne

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let. Studie řízení mohou připravit studenty na manažerské pozici v různých organizací, včetně vlády. Mnoho programů umožňuje studentům specializovat v… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Studie řízení mohou připravit studenty na manažerské pozici v různých organizací, včetně vlády. Mnoho programů umožňuje studentům specializovat v oblasti jejich výběru, jako jsou finance, marketing, ekonomie nebo účetnictví.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Lausanne je známá po celém světě pro své muzea užitého a výtvarného umění a osm velkých knihoven, ale také pro vzdělávání na světové úrovni. Všechny obory vědy jsou pokryty, a můžete se dozvědět něco z obchodu a ekonomiky, do sportu, medicíny a technologie.

Bakalářské studium Management v Švýcarsko - Lausanne - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Švýcarsko - Lausanne Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švýcarsko - Lausanne zde!

Méně
Další informace o studiu ve Švýcarsku
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název

SCPSU Business School
Lausanne, Švýcarsko +1 Více

dvojí ocenění Studenti úspěšně dokončení tohoto programu bude udělen titul SCPU Business School bakalářského titulu Business Administration.

dvojí ocenění Studenti úspěšně dokončení tohoto programu bude udělen titul SCPU Business School bakalářského titulu Business Administration. -
Bakalář
Denní studium
Kombinované studium
3 - 6 roky
Angličtina
Kampus
Online forma