Filter
Bakalářské studium
Dánsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Management v Dánsko - Zde naleznete bakalářské studium Management v Dánsko

Efektivní vedoucí jsou nezbytné pro všechny druhy pozic na různých úrovních v celé veřejných a soukromých organizací. Bakalářská řízení absolventů jsou způsobilé pro odborné pozice v oblasti financí, lidských zdrojů, marketing, právo, zdravotnictví správa, nákup, maloobchodní a další. Adaptabilní a obohacující bakalářském studijním cesta, bakalář řízení programů v Dánsku jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí rychle sledovat jejich kariéry od entry-level na vedoucích pozicích, nebo pro ty, kteří chtějí pokračovat ve studiu s Master 's mírou v budoucnosti.

Aby bylo možné pochopit operací v organizaci a jak dělat klíčová rozhodnutí v oboru obchodní administrativa, Bachelor of Management programu na vysoké škole v Dánsku připravuje studenty na profesní úspěch.Bakalářská řízení programů na univerzitách a obchodních školách v Dánsku jsou někdy nabízeny také na non-plný úvazek studijních plánů, aby studenti mohli dělat většinu svého času studiem buď účastí ve zrychleném kurzu, nebo studují na částečný úvazek při práci.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak bakalář managementu z univerzity nebo obchodní školy v Dánsku, vám může pomoci splnit vaše profesní cíle, přejděte dolů a klepněte na položku se dozvíte více. Můžete také požádat o informace, které mají být zaslány přímo z vysokých škol dle Vašeho výběru v Dánsku jen s jednu minutu vyplnit snadný a rychlý webový formulář!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Management, Dánsko

University of Southern Denmark

S bakalářským inženýrským titulem v oboru Global Management and Manufacturing můžete začít novou společnost kdekoli z Aljašky na Nový Zéland. Budete mít na starosti organ ... [+]

Bakalář v oboru Global Management and Manufacturing (BEng) \ t

Tento program je nabízen v angličtině.Jako student inženýrství pracujete ve skupinách, spolupracujete s firmami na projektech a budete na vysoké poptávce na trhu práce.

Čtyři hlavní oblasti kompetencí

Hlavní obsah studijního programu vychází ze čtyř hlavních témat:

Řízení dodavatelského řetězce - řízení výroby a provozuŘízení podnikuMezinárodní orientace a kulturní porozuměníOsobní dovednosti.

Studijní prostředí

Každý rok se více než 1500 zahraničních studentů z celého světa rozhodne studovat na University of Southern Denmark , takže se stanete součástí živého mezinárodního studentského prostředí. Věříme, že dnešní inženýři musí být schopni zvládnout globální perspektivu a povzbuzujeme mezinárodní i dánské studenty, aby strávili jeden nebo dva semestry v zahraničí na stáži nebo jako studenti výměn. Fakulta strojního inženýrství přijala přístup k učení zaměřený na studenty a výuka je založena na projektové práci založené na problémech. Studenti se výrazně podílejí na výuce a realizují projektové práce v malých týmech. Další informace o studijním prostředí získáte od samotných studentů.... [-]

Dánsko Odense
Září 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VIA University College

3½-letý bakalářský program vyučovaný v angličtině se zaměřením na analýzu, zdokonalování a inovace hodnotových řetězců v celosvětovém podnikovém prostředí. ... [+]

Stručný úvod

3½-letý full-degree program v hodnotovém řetězci Management je vyučován v angličtině a připravuje studenty na kariéru v podnikání a průmyslu. Získáte dovednosti a znalosti potřebné pro řízení způsobu, jakým podnikatelé dostávají vstupní suroviny, přidávají hodnotu surovinám různými procesy a dále prodávají hotové výrobky zákazníkům. Toho lze dosáhnout analýzou, vylepšením a inovacemi hodnotových řetězců v celosvětovém podnikovém prostředí. Program probíhá na kampusu Horsens a Campus Aarhus C.

Obsah a struktura

Cílem programu Value Chain Management je poskytnout přehled o síti procesů, které vedou k výrobě a marketingu zboží. Naučíte se tyto procesy nahlížet z celkové perspektivy.... [-]

Dánsko Horsens Aarhus
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3.5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině