$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Francie - Brest - Zde naleznete bakalářské studium Management v Francie - Brest

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích. Studie řízení mohou připravit studenty na manažerské… Čtěte více

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Studie řízení mohou připravit studenty na manažerské pozici v různých organizací, včetně vlády. Mnoho programů umožňuje studentům specializovat v oblasti jejich výběru, jako jsou finance, marketing, ekonomie nebo účetnictví.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Brest je město v Bretani, Francie Severozápad. Je to vojenský přístavní město. Město je doma k více než 100.000 lidí. Brest je doma k množství výzkumu a špičkových vzdělávacích institucí ve Francii.

Bakalářské studium Management v Francie - Brest - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Francie - Brest Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Brest zde!

Méně
Další informace o studiu ve Francii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Brest Business School
Brest, Francie +1 Více

Bakalář v International Management Brest Business School vás připravuje na své budoucí povolání.

Bakalář v International Management Brest Business School vás připravuje na své budoucí povolání. -
Bakalář
Denní studium
Angličtina, Francouzština
Kampus