$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Indonésie - Bandung - Zde naleznete bakalářské studium Management v Indonésie - Bandung

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul. Když se zapsal do programu pro správu, mohou být studenti dána příležitost získat základní znalosti o manažerských koncepcí a technik… Čtěte více

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Když se zapsal do programu pro správu, mohou být studenti dána příležitost získat základní znalosti o manažerských koncepcí a technik, které mohou být velmi obohacující, protože může připravit je na kariéru v nejrůznějších podniků.

Indonésie přijala vysoce kvalitní vzdělávací systém, který poskytuje vzdělání ve třech základních úrovních s nejvyšší úrovní bytí univerzitní úrovni. V poslední době se země upgrade pět kolejí, aby plně vysokých úrovních s cílem vstříc i zahraničním studentům, kteří mají zájem studovat v Indonésii. Vyšší vzdělávací programy v Indonésii jsou akreditovány národním akreditačním rady pro vysoké školství. Národ 's hlavním městem je Jakarta.

Pro ty, kteří mají zájem o studium v ​​předmětech, jako je historie a techniky Bandung je nejlepší místo ke studiu. Bandung má jedny z nejlepších univerzit Indonésie jako institut Teknologi Bandung v Bandungu. Navíc, toto místo je klidné a ideální pro život.

Bakalářské studium Management v Indonésie - Bandung - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Indonésie - Bandung Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indonésie - Bandung zde!

Méně
Další informace o studiu v Indonésii
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název

School of Business and Management ITB
Bandung, Indonésie +1 Více

Studenti musí být z IPA nebo třídy IPS.

Studenti musí být z IPA nebo třídy IPS. -
Bakalář
Denní studium
3 roky
Angličtina
Kampus