$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Kolumbie - Colombia - Zde naleznete bakalářské studium Management v Kolumbie - Colombia

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul. Studenti, kteří chtějí získat vedoucí pozice by mohly mít zájem na pokračování titul v oboru managementu. Tyto programy mohou poskytn… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Studenti, kteří chtějí získat vedoucí pozice by mohly mít zájem na pokračování titul v oboru managementu. Tyto programy mohou poskytnout studentům potřebné zkušenosti pro práci v roli řízení pro různé podniky se zaměřením na témata, jako je marketing, obchodní nebo financí.

Kolumbie, oficiálně Kolumbijská republika je unitární konstituční republika tvoří dvaatřicet oddělení.

Bakalářské studium Management v Kolumbie - Colombia - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Kolumbie - Colombia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kolumbie - Colombia zde!

Méně
Další informace o studiu v Kolumbii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Instituto biblico mision esdras
Colombia, Kolumbie

Největší výzvou, kterou v rozvoji efektivního křesťanského vedení vidíme, je nedostatek školení. Trvání: 3 roky.

Největší výzvou, kterou v rozvoji efektivního křesťanského vedení vidíme, je nedostatek školení. Trvání: 3 roky. -
Bakalář
Spanish (Colombia)
Kampus