$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Malajsie - Skudai - Zde naleznete bakalářské studium Management v Malajsie - Skudai

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.Absolventi bakalářského oboru managementu budou schopny držet různé manažerské pozic… Čtěte více

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Absolventi bakalářského oboru managementu budou schopny držet různé manažerské pozice v široké škále průmyslových odvětví. Studenti se učí různé předměty, včetně řízení, finance, organizační chování nebo ekonomie. Toto bude provedeno za účelem dosažení řádné koordinace lidí a zdrojů v rámci organizace.

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Bakalářské studium Management v Malajsie - Skudai - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Malajsie - Skudai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie - Skudai zde!

Méně
Další informace o studiu Malajsie
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Universiti Teknologi Malaysia
Skudai, Malajsie

Absolventi programu mohou pracovat jako důstojníci výzkumu, pracovníci v oblasti transferu technologií, R

Absolventi programu mohou pracovat jako důstojníci výzkumu, pracovníci v oblasti transferu technologií, R -
Bakalář
Denní studium
4 roky
Angličtina
Kampus