$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Slovensko - Dubnica nad Váhom - Zde naleznete bakalářské studium Management v Slovensko - Dubnica nad Váhom

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy. Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení problémů, org… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení problémů, organizační chování a rozhodování. manažerské kurzy mohou rovněž zaměřit na výuku vůdčí schopnosti potřebné, aby se stal manažerem.

Slovenská republika je vnitrozemský stát ve střední Evropě. To má populaci více než pět milionů lidí. Hlavními důvody k návštěvě Slovenska jsou jeho přírodní krásy, živé historie a skvělé příležitosti pro relaxaci. Slováci jsou přátelští a mírumilovní lidé žijící ve svobodném demokratickém státě. Comenius Univerzity je nejstarší existující Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Bakalářské studium Management v Slovensko - Dubnica nad Váhom - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Slovensko - Dubnica nad Váhom Ušetřete čas a kontaktujte školu v Slovensko - Dubnica nad Váhom zde!

Méně
Další informace o studiu na Slovensku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
DTI University
Dubnica nad Váhom, Slovensko

Bakalářský studijní program Management je akreditován ve studijním oboru Management a poskytuje teoretickou a praktickou přípravu na pozici junior manažera.

Bakalářský studijní program Management je akreditován ve studijním oboru Management a poskytuje teoretickou a praktickou přípravu na pozici junior manažera. -
Bakalář
Slovák
Kampus