$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Spojené státy americké - Girlanda - Zde naleznete bakalářské studium Management v Spojené státy americké - Girlanda

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění. Když se zapsal do programu pro správu, mohou být studenti dána příležitost získat základní znalosti o manažerskýc… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Když se zapsal do programu pro správu, mohou být studenti dána příležitost získat základní znalosti o manažerských koncepcí a technik, které mohou být velmi obohacující, protože může připravit je na kariéru v nejrůznějších podniků.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Garland, Texas je město domovem více než 200 tisíc obyvatel řadí se mezi nejlepší stovku lidnatých měst v USA má město velký počet knihoven sloužících velké veřejné vysoké školy a soukromé vysoké škole naleznete zde mimo jiné instituce. Různé programy v oblasti podnikání a řízení jsou k dispozici mimo jiné.

Bakalářské studium Management v Spojené státy americké - Girlanda - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Spojené státy americké - Girlanda Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Girlanda zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Remington College
Girlanda, Spojené státy americké

Online bakalářský titul Remington College v oboru organizační management nabízí základní školení v oblasti podnikání i managementu.

Online bakalářský titul Remington College v oboru organizační management nabízí základní školení v oblasti podnikání i managementu. -
Bakalář
Angličtina
Kampus