$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Management v Spojené státy americké - Ocala - Zde naleznete bakalářské studium Management v Spojené státy americké - Ocala

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul. Studie řízení mohou připravit studenty na manažerské pozici v různých organizací, včetně vlády. Mnoho programů umožňuje studentů… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Studie řízení mohou připravit studenty na manažerské pozici v různých organizací, včetně vlády. Mnoho programů umožňuje studentům specializovat v oblasti jejich výběru, jako jsou finance, marketing, ekonomie nebo účetnictví.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Ocala je krajské město Marion County, který se nachází na Floridě, USA. V Ocala vyšší poskytovatelé služeb nabízejí vzdělání 2 roky a čtyři roky tituly v podnikání, poradenství a financování. Město je také domov dobře renomovaných vysokých škol, která má 21 školních areálů.

Bakalářské studium Management v Spojené státy americké - Ocala - Veškeré informace o bakalářském studiu Management v Spojené státy americké - Ocala Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Ocala zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
College of Central Florida
Ocala, Spojené státy americké +2 Více

CF nabízí Bachelor of aplikované vědy v oblasti podnikání a řízení organizace, jakož pěti specializací.

CF nabízí Bachelor of aplikované vědy v oblasti podnikání a řízení organizace, jakož pěti specializací. -
Bakalář
Denní studium
Angličtina
Zář 2022
Kampus