Filter
Bakalářské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Marketing luxusního zboží - Zde naleznete bakalářské studium Marketing luxusního zboží

Po úspěšném absolvování předepsaného kurzu kolegium majora, studenti jsou obecně udělen bakalářský titul. Tato diplomová představuje zvládnutí oboru jejich hlavních je, a kvalifikovaní absolventi mohou usilovat o práci, nebo, pokud se tak rozhodnou, pokračovat na postgraduální studium.

Co je to Bachelor v luxusním marketingu? To je interdisciplinární studijní program, který rozvíjí znalosti studentů s pojmy, jako je značkování, vývoj produktů, prodej a samozřejmě marketing. Důraz na luxusní zboží, je navržen tak, aby připravit studenty na kariéru v oblasti high-end prostředí a projektů. Předměty, které mohou být v osnovách zahrnují úvod do módy, zásady marketingu, navrhování luxus a prodejní techniky hodnotou na bázi. Každý z nich je nezbytný při vývoji schopnost studentů hrát v upscale průmyslu.

Bakalář v luxusním marketingové výhody studentům tím, že je seznámení se s konvencemi průmyslových odvětví s vysokou hodnotou-based a připravuje jim také přispět k takovým prostředím. Obecné marketingové dovednosti, které jsou zdůrazněny v programu rovněž poskytnout studentům obecně atraktivní vlastnosti, aby manažeři najímání.

Náklady na Bakalář v luxusním marketing je dána celou řadou faktorů, včetně jakou školu se rozhodnete zúčastnit a kde se nachází. S cílem získat co nejlepší odhad svých výdajů, dostat do kontaktu se zástupcem z přijímací kanceláři.

Mnoho absolventů s tímto stupněm věnovat se kariéře v módním průmyslu. protínajících důrazy studia na efektivnost a marketingových technik upscale, aby studentům s touto znalostí přínosem pro luxusní značkové zaměstnavatelům, kteří hledají zdatné spolupracovníky.Můžete najít sami kvalifikoval pozic, jako brand manager, ředitel marketingu nebo kampaně designéra na high-end zaměstnavateli v celé řadě průmyslových odvětví.

Máte-li zájem vydělávat Bachelor v luxusním marketing on-line, tam jsou některé školy, které mohou nabídnout takový program. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Marketing luxusního zboží

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Tento program splňuje potřeby značek v obchodních profilech, přizpůsobených výzvám 3. tisíciletí. Musí být kultivované, polyglotové, technofilní, multikulturní a charisma ... [+]

Tento program splňuje potřeby značek v obchodních profilech, přizpůsobených výzvám 3. tisíciletí. Musí být kultivované, polyglotové, technofilní, multikulturní a charismatické. Musí mít také mnohostrannost obchodů.

Spojením důsledného akademického vzdělávání základů společnosti s technickými obory obchodování s produkty s vysokou přidanou hodnotou dávají tři roky tohoto bakaláře také přednost přenosu know-how a know-how, umělecké kultury, umění živé, behaviorální techniky, multikulturní otevřenost ...

Pravidelné schůzky s odborníky z oboru přinášejí tomuto programu úspěch Sup Deluxe po dobu 30 let: uznávání značek a domů a jejich zájem o budoucí zaměstnance.... [-]

Francie Paříž
Březen 2020
Francouzština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině