BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Materiály v Spojené království - Birmingham - Zde naleznete bakalářské studium Materiály v Spojené království - Birmingham

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Svým zaměřením na výzkum a vývoj, materiály vědecké jsou schopny poskytnout nové materiály pro použití v průmyslu. Materiálové vědy se opírá o několik vědeckých a technických útvarů spolupracovat na problém-řešit do budoucna.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Birmingham je domovem šesti univerzit, největší učiliště ve Velké Británii, tři obchodní školy a tří náboženských vzdělávacích školách. Není divu, že je to druhé nejlidnatější město Britové, jiné než v Londýně.

Bakalářské studium Materiály v Spojené království - Birmingham - Veškeré informace o bakalářském studiu Materiály v Spojené království - Birmingham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Birmingham zde!

2 Výsledky v Materiály, Birmingham Filter

Beng materiálové vědy a technologie

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Naše školy a výzkumné středisko Interdisciplinární ve zpracování materiálů dohromady tvoří největší centrum pro výzkum materiálů ve Velké Británii. Pracujeme na nejrůznějších ...

Čtěte více

BSC jaderné vědy a materiály

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences
BSc
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Tento jedinečný kurz, který má studentské hodnocení spokojenosti 95%, je navržen tak, aby rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné k přípravě studentů na jaderné energetice. Je ...

Čtěte více