BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Mechatronika v Austrálie - Joondalup - Zde naleznete bakalářské studium Mechatronika v Austrálie - Joondalup

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

MSc v oboru Mechatronika je kombinace elektrických nebo elektroniky a strojírenství. Jeho smyslem je splnit dnešní potřeby, které vyžadují odborné znalosti v obou oblastech. Studenti budou schopni vytvořit Mechatronické přípravky, které zvyšují výkon a efektivitu v různých průmyslových odvětvích.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Bakalářské studium Mechatronika v Austrálie - Joondalup - Veškeré informace o bakalářském studiu Mechatronika v Austrálie - Joondalup Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Joondalup zde!

1 Výsledky v Mechatronika, Joondalup Filter

Vyznamenání bakaláře inženýrství (mechatronika)

Edith Cowan University
Bakalář
<
Denní studium
<
8 semestry
Angličtina
Kampus

Mechatronické inženýrství je multidisciplinární program, kde se znalosti mechanického a elektrického / elektronického inženýrství kombinují s vývojem inteligentních strojů a p ...

Čtěte více