BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Mechatronika v Jižní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Mechatronika v Jižní Amerika

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Disciplínách přesného strojírenství, mechanických systémů a elektronických řídicích systémů tvoří oblast mechatroniky. To zahrnuje operace stroje, elektroniky, mechaniky, strojírenství, automatika, informatiku a robotiku. Výrobky, které jsou navrženy s principy mechatroniky patří mobilní telefony, elektrospotřebiče, elektrické motory vozidel a roboty.

Pokud chcete zvýšit své znalosti o společenských, kulturních, správních a historických hledisek Jižní Ameriky a Latinské světem, je to kontinent pro vás.

Bakalářské studium Mechatronika v Jižní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Mechatronika v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

2 Výsledky v Mechatronika, Jižní Amerika Filter

Titul v oboru mechatroniky

Universidad EIA
Bakalář
Led 2021
<
10 semestry
Spanish (Colombia)
Kampus

Školení jako mechatronický inženýr umožní komplexní a komplexní pochopení nových zařízení, strojů, procesů a systémů, a proto bude vedoucím hráčem v technologickém rozvoji prů ...

Čtěte více

Bakalář v oboru mechatroniky inženýrství

Grupo Tiradentes
Bakalář
Bře 2021
<
Denní studium
<
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

konvergence mechanických, elektrických, elektronických a informačních technologií, mechatroniky usnadňuje život člověka pomocí strojů. Pokrok v technologii výroby vyžaduje aut ...

Čtěte více