$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Mechatronika v Lotyšsko - Zde naleznete bakalářské studium Mechatronika v Lotyšsko

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let. Disciplínách přesného strojírenství, mechanických systémů a elektronických řídicích systémů tvoří oblast mechatroniky. To zahrnuje operace stroje… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Disciplínách přesného strojírenství, mechanických systémů a elektronických řídicích systémů tvoří oblast mechatroniky. To zahrnuje operace stroje, elektroniky, mechaniky, strojírenství, automatika, informatiku a robotiku. Výrobky, které jsou navrženy s principy mechatroniky patří mobilní telefony, elektrospotřebiče, elektrické motory vozidel a roboty.

Lotyšsko má jak placené, a státem financované vyšší vzdělání. Země má dva druhy vysokoškolských kurzů. Patří mezi akademickou a profesní programy. K dispozici jsou tři úrovně vysokoškolského vzdělání akademického - bakalářské, magisterské a doktorské studium. Klima v zemi podporuje různé zimní sporty a rekreační aktivity, jako je bruslení, lyžování a lední hokej. Zahraniční studenti dávají přednost studiu v Lotyšsku kvůli jeho společenského života, umění a kulturních institucí. Venkovská kultura je snadné přijmout na.

Méně
Další informace o studiu v Lotyšsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Rezekne University of Applied Sciences
Rēzekne, Lotyšsko

Mechatronika je obor strojírenství založený na strojích, elektronice, hardwaru a technologiích řídicích systémů.

Mechatronika je obor strojírenství založený na strojích, elektronice, hardwaru a technologiích řídicích systémů. -
Bakalář
Denní studium
9 - 10 semestry
Angličtina
Kampus