BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Mechatronika v Malajsie - Zde naleznete bakalářské studium Mechatronika v Malajsie

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Kariéry, které zaměstnávají osoby se mechatroniky pozadí zahrnují vzdušný prostor, lékařský, spotřebního zboží, automobilový průmysl, a zpracovatelské průmysly. Odpovědnost v těchto odvětvích mohou zahrnovat vývoj produktu, tým pod vedením design a inženýrské aplikace.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Bakalářské studium Mechatronika v Malajsie - Veškeré informace o bakalářském studiu Mechatronika v Malajsie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malajsie zde!

3 Výsledky v Mechatronika, Malajsie Filter

Bakalářský inženýrství (Elektrotechnika)

Universiti Teknologi Malaysia
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Mechatronické inženýrství je nové strojírenské pole, které kombinuje inženýrské obory jako elektronické, elektrické, mechanické, řídicí, softwarové, počítačové a informační te ...

Čtěte více

Bakalářské inženýrství (elektronika, elektrotechnika, mechanika, mechatronika, chemie, ropa a zemní plyn, ropa, civilní, architektura)

Lakshveer Overseas Solution
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Malajské univerzity nabízejí komplexní rozsah inženýrských oborů od základů a diplomů až po bakalářské a magisterské studium v ​​elektrotechnickém a elektronickém inženýrství, ...

Čtěte více

Bakalář mechanického přesného inženýrství

Universiti Teknologi Malaysia
Bakalář
<
Denní studium
<
4&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus

Mechanický program Přesné inženýrství byl navržen pro studenty, kteří chtějí získat solidní základ v strojírenství s hlubokou znalostí principů a praxe přesného inženýrství. ...

Čtěte více