BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Mechatronika v Turecko - Zde naleznete bakalářské studium Mechatronika v Turecko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Kariéry, které zaměstnávají osoby se mechatroniky pozadí zahrnují vzdušný prostor, lékařský, spotřebního zboží, automobilový průmysl, a zpracovatelské průmysly. Odpovědnost v těchto odvětvích mohou zahrnovat vývoj produktu, tým pod vedením design a inženýrské aplikace.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Bakalářské studium Mechatronika v Turecko - Veškeré informace o bakalářském studiu Mechatronika v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko zde!

3 Výsledky v Mechatronika, Turecko Filter

BSc v mechatronickém inženýrství

Sabanci University
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Mechatronika je metodika návrhu systémů založená na multidisciplinárních přístupech k inženýrství. Většina moderních systémů, jako jsou spotřební výrobky, výrobní stroje nebo ...

Čtěte více

Bakalářský inženýrství mechatroniky

Bahcesehir University
Bakalář
<
Denní studium
<
8 semestry
Angličtina
Kampus

Inženýři mechatroniky se zaměřují na návrh a řízení širokého spektra elektromechanických zařízení, od produktů, které se vyskytují v každodenním životě, jako jsou ATM a prodej ...

Čtěte více

Bakalářská na katedře mechatroniky

Atilim University
BSc
<
8 semestry
Kampus

Mechatronika je synergický integrace strojírenství s elektronikou a inteligentním řízeny počítačem.

Čtěte více