$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium v Tepic - Zde naleznete magisterské studium v Tepic

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní víz… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Bakalářské studium v Tepic - Veškeré informace o bakalářské studiu v Tepic. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tepic zde.

Méně
Další informace o studiu v Mexiku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Higher Teacher Training School of Nayarit (Escuela Normal Superior de Nayarit)
Tepic, Mexiko

Akademická historie se známkami až do 5. místa. semestr střední školy

Akademická historie se známkami až do 5. místa. semestr střední školy -
Bakalář
Spanish (Mexican)
Čvc 2022
Kampus