$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium v Mérida - Zde naleznete magisterské studium v Mérida

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Merida je kapitál Yucatán a největší město státu, toto město zahájilo svůj název získal nejlepší postavení ve vzdělávání tím, že mnoho vykonávající veřejné školy, vysoké školy a univerzity v Mexiku od roku 1996.

Bakalářské studium v Mérida - Veškeré informace o bakalářské studiu v Mérida. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mérida zde.

Méně
Další informace o studiu v Mexiku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Benemérita and Centenary Rodolfo Menéndez De La Peña Primary Education Teacher Training School (Benemérita y Centenaria Escuela Normal de Educación Primaria Rodolfo Menéndez De La Peña)
Mérida, Mexiko

Kurikulární síť pojímá každý kurz jako uzly komplexní sítě, která formuluje znalosti, účely, metodiky a postupy, které dávají tréninkovým cestám smysl. Pro splnění cílů školen ... +

Kurikulární síť pojímá každý kurz jako uzly komplexní sítě, která formuluje znalosti, účely, metodiky a postupy, které dávají tréninkovým cestám smysl. Pro splnění cílů školení byla kurikulární síť strukturována na dobu osmi semestrů, s padesáti pěti kurzy, organizovanými v pěti vzdělávacích cestách a jednom dalším prostoru přiděleném diplomové práci. Učební plán obsahuje celkem 291 kreditů. NA. VZDĚLÁVACÍ KURZY Psychopedagogická cesta se skládá ze 16 kurzů, které obsahují výukové činnosti teoreticko-praktické povahy, s akademickou zátěží 4 hodiny týdně osobní práce, každý s hodnotou 4,5 kreditu. Kurz Příprava na výuku a učení se skládá z 20 kurzů, které artikulují teoretické a praktické činnosti, zaměřené na osvojení si disciplinárních znalostí a jejich výuku. Kurzy související s matematickými znalostmi, vědou a komunikací a jazykem mají zátěž 6 hodin týdně a hodnotu 6,75 akademických kreditů. Zbytek kurzů má trvání 4 hodiny a hodnotu 4,5 kreditu. Kurz Další jazykové a informační a komunikační technologie se skládá ze 7 kurzů, které integrují výukové činnosti teoreticko-praktické povahy, se zátěží 4 hodiny týdně a hodnotou 4,5 akademického kreditu. Kurz Volitelné předměty se skládá ze čtyř učebních prostorů pro doplňkové a komplexní školení studenta se 4 hodinami akademické zátěže týdně a hodnotou 4,5 kreditu. Cesta odborné praxe se skládá z 8 kurzů. 7 kurzů artikuluje teoreticko-praktické činnosti s důrazem na postupný přístup k profesní činnosti v konkrétních kontextech a její analýzu, které se nacházejí od prvního do sedmého semestru. Každý kurz má akademickou zátěž 6 hodin týdně a hodnotu 6,75 kreditů. Poslední kurz této cesty, který se nachází v osmém semestru, je kurikulárním prostorem intenzivní odborné praxe na základní škole, jehož délka je 20 hodin a je rozvíjena po dobu 16 týdnů s hodnotou 6,4 kreditu. -
Bakalář
Spanish (Mexican)
Čvc 2022
Kampus