BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Moderní jazyky v Polsko - Sopot - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Moderní jazyky v Polsko - Sopot

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Moderní jazyky programy jsou často chápána jako bytí v opozici vůči těm zabývá starých jazyků. Moderní zaměření inklinuje zahrnovat jazyky aktivně mluvený dnes, jako je například současná řecká, česky, rusky, španělsky a polsky.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Kombinované studium bakalářské studium Moderní jazyky v Polsko - Sopot - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Moderní jazyky v Polsko - Sopot Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko - Sopot zde!

1 Výsledky v Moderní jazyky, Sopot Filter

Bakalářské v podnikání a jazycích - mezinárodní obchod

Sopot University of Applied Sciences
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Jedná se o jedinečný stupeň v celostátním měřítku. Zahrnuje interdisciplinární studium vedené interkolekulární fakultou lingvistiky a podnikání, které provádí Univerzita aplik ...

Čtěte více