Filter
Bakalářské studium
Asie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Molekulární biologie v Asie - Zde naleznete bakalářské studium Molekulární biologie v Asie

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Bakalářský titul v oboru molekulární vědy se zaměřuje v oblasti genetiky, mikrobiologie a biochemie. Témata sahají od genetické a proteinové inženýrství biotechnologie a lékařské diagnostiky v oblasti molekulární biologie.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Bakalářské studium Molekulární biologie v Asie - Veškeré informace o bakalářském studiu Molekulární biologie v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Molekulární biologie, Asie

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Bahcesehir University

Věda o genetice se každým dnem stále více a více vylepšuje zavedením nových oblastí výzkumu, které vedou ke kódování genetických kódů, které programují tvorbu živých orga ... [+]

Molekulární biologie a genetika

Věda o genetice se každým dnem stále více a více vylepšuje zavedením nových oblastí výzkumu, které vedou ke kódování genetických kódů, které programují tvorbu živých organismů a použití těchto kódů pro další oblasti, jako je lékařství, biotechnologie a zemědělství . V návaznosti na pokrok v oblasti genetiky a procesu zahájeného charakterizací lidského genomu jsme zaznamenali nebývalou sbírku dat v oblasti věd o živé přírodě. Díky pokrokům v technologii se tento datový fond každý den exponenciálně zvyšuje. Věda o bioinformatice se objevila za účelem shromažďování, interpretace, ukládání, vizualizace a využití této obrovské sady dat jako syntézy matematiky, statistiky, informatiky, molekulární biologie a genetiky. V mnoha rozvinutých zemích je tato pobočka k dispozici jak na úrovni vysokoškoláků, tak na úrovni absolventů, zatímco v České republice je Bahcesehir University vysokoškolská úroveň na Bahcesehir University .... [-]

Turecko Istanbul
Září 2020
Angličtina
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bilkent University

Oddělení molekulární biologie a genetiky připravuje studenty, aby se stali výzkumníky v této oblasti biologie. ... [+]

Oddělení molekulární biologie a genetiky připravuje studenty, aby se stali výzkumníky v této oblasti biologie. Oddělení obsahuje nejmodernější laboratoře, které umožňují studium vysoce výkonné genomiky, bioinformatiky, rekombinantní DNA, modelových organismů a buněčných kultur pro vzdělávací a výzkumné účely. Hlavní zaměření výzkumných činností je na molekulární genetice a biologii lidských onemocnění, jako je rakovina, autoimunita a vzácné zděděné neurodevelopmentální fenotypy. Studenti mají možnost studovat s mezinárodně uznávanými členy fakulty, kteří pracují v popředí výzkumu genetiky a vědy o buňkách.

Proč studovat na Bilkent University v Bilkent University... [-]

Turecko Ankara
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Koc University - Istanbul Turkey

Koç univerzitní program molekulární biologie a genetiky uspěje v poskytnutí rozsáhlého, hlubokého a důsledného vzdělávání v oblasti biologických věd. ... [+]

Na počátku 21. století nám nové technologie umožňují vytvářet vzrušující nové objevy a získávat detailní znalosti o tom, jak fungují molekuly, buňky, tkáně a organismy. Navíc tyto změny mění způsob, jakým diagnostikujeme a léčíme lidské onemocnění.

Ve světle tohoto vývoje je klíčové, abychom vychovávali dnešní studenty o biologii na molekulární úrovni. Koç univerzitní program molekulární biologie a genetiky uspí ‰ í v poskytování ãirokého, hlubokého a pfiíslu ‰ ného vzdûlávání v biologick˘ch vûdách.

Studenti v oboru Molekulární biologie a genetiky budou trvat třídy, které poskytují základní znalosti o různých oborech biologie. Tyto kurzy zahrnují biochemii, molekulární biologii, genetiku, buněčnou biologii a vývojovou biologii.... [-]

Turecko Istanbul
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině