BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Námořní inženýrství v Španělsko - Ferrol - Zde naleznete bakalářské studium Námořní inženýrství v Španělsko - Ferrol

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Lidstvo učinil spoustu vylepšení v oblasti mořského světa. Proto jsou zavedeny studijní programy, jako je Ocean inženýrství a námořní techniky. MSc v Ocean inženýrství a MSc v námořní inženýrství jsou určeny k povznesení kariéru na oceán nebo mořských inženýrů.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Bakalářské studium Námořní inženýrství v Španělsko - Ferrol - Veškeré informace o bakalářském studiu Námořní inženýrství v Španělsko - Ferrol Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Ferrol zde!

1 Výsledky v Námořní inženýrství, Ferrol Filter

Stupeň v námořní a inženýrství oceánu

Universidade da Coruña
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Titul v Naval a oceánské inženýrství se zabývá navrhování, plánování, navrhování a konstrukci jakéhokoli plovoucího plavidel a jejich pohonném systému a dalších pomocných syst ...

Čtěte více