$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium v Hilversum - Zde naleznete magisterské studium v Hilversum

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, s… Čtěte více

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Bakalářské studium v Hilversum - Veškeré informace o bakalářské studiu v Hilversum. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hilversum zde.

Méně
Další informace o studiu Nizozemí
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Applied Sciences Business School Notenboom
Hilversum, Nizozemsko

Co je tvým snem? Provozujete letovisko v Karibiku? Jsou vaše ambice ve světě hotelového průmyslu, akcí a organizace konceptů pohostinství?

Co je tvým snem? Provozujete letovisko v Karibiku? Jsou vaše ambice ve světě hotelového průmyslu, akcí a organizace konceptů pohostinství? -
Bakalář
Holandský
Kampus