Filter
Bakalářské studium
Norsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Norsko - Zde naleznete bakalařské studium v Norsko!

Norsko se trvale řadí první nebo mezi prvními třemi v OSN 's indexu lidského rozvoje, z velké části díky své univerzální zdravotní péči, vysoce dotované oblasti vysokoškolského vzdělávání a komplexní sociální zabezpečení. Bakalářské studentů v Norsku mohou těžit z mezinárodně uznávaných univerzit, technických vysokých škol a jiných institucí vyššího vzdělání ve velkých městech po celé zemi, včetně Oslo, Tromsø, Bodø, as, Trondheim, Stavanger a Bergen. Bakalářské programy v Norsku obvykle trvají tři roky a následná Boloňského procesu, což jim začlenit se do Evropské kódem pro vysokoškolské vzdělávání a často umožní studentům pro přenos kreditů mezi školami.

Oblasti studia v norských univerzitách "Bakalářské programy oscilují akademických výzkumných oblastí, včetně např. biologie, doprava řízení, civilní ekonomie, marketing, podnikání, řízení, fyzioterapie, právo, mezinárodní prostředí a rozvoj studie a další. Předměty se učí v jedné norské nebo anglicky. Některé pozoruhodné školy v Norsku patří BI Norwegian Business School, norské University of Life Sciences, University of Nordland a Bjørknes College.

Pokud máte zájem o využití zbývajících bakalářských programů nabízených na univerzitách a vysokých školách v Norsku, pak přejděte dolů a více, dnes! 

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

UIT The Arctic University of Norway

Cirkumpální svět - Jak mohou lidé v severní části světa co nejlépe využít tohoto století? Bude jejich život ovlivněn změnami prostředí? Jak může inteligentní řízení ustou ... [+]

Cirkumpální svět - Jak mohou lidé v severní části světa co nejlépe využít tohoto století? Bude jejich život ovlivněn změnami prostředí? Jak může inteligentní řízení ustoupit novým nápadům a inovacím? Pokud se uvidíte jako člověk, který by pro tuto oblast mohl mít vliv, vítáme vás v této úžasné tříleté multidisciplinární úrovni. Bude to lepší občan světa. A to je slib.

Popis programu

Bakalářský studijní program Severní studium je mezinárodní studijní program určený pro studenty, kteří chtějí rozvinout multidisciplinární kompetence na okolní sever. Všechny kurzy jsou uvedeny na místě.

Výsledky učení

Znalost

Vysvětlete různé teoretické přístupy k politice, kultuře a historii Cirkkulárního severu.Diskutujte o Cirkkulárním severu a severských zemích a Rusku, pokud jde o politickou historii a systém, domorodou kulturu, genderové otázky a životní prostředí v perspektivě jih-sever.Aplikujte interdisciplinární pohledy na současné diskuse Cirkkulárního severu: udržitelný rozvoj, jazyk a komunikace, politika, národy a kultury, regionální rozvoj a podmínky a příležitosti pro inovace a podnikání.Identifikujte současné společenské vědecké studie a výsledky výzkumu / příspěvků na Cirkkulárním severu a Barentsově euro-arktické oblasti.... [-]
Norsko Tromsø Alta
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině