BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Ochrana památek v Francie - Bordeaux - Zde naleznete bakalářské studium Ochrana památek v Francie - Bordeaux

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Být metropolitní oblasti ve Francii, Bordeaux město je domovem pro více než 200 tisíc obyvatel. To je doma k velké veletrh vinařství a víno na světě. Bordeaux je doma k univerzitě v Bordeaux.

Bakalářské studium Ochrana památek v Francie - Bordeaux - Veškeré informace o bakalářském studiu Ochrana památek v Francie - Bordeaux Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Bordeaux zde!

1 Výsledky v Ochrana památek, Bordeaux Filter

Obnova kulturního dědictví

L’école de Condé
Bakalář
Zář 2021
Francouzština

Středisko kulturního dědictví školí mladé profesionály s posláním uchovat, chránit a zvyšovat povědomí o dědictví. Tyto vysokoškolské a postgraduální kurzy jsou otevřeny všem ...

Čtěte více