$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Pedagogická psychologie v Kypr - Zde naleznete bakalářské studium Pedagogická psychologie v Kypr

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.Kypr, oficiálně Kyperská republika, je ostrovní stát ve východní části Středozemního moře. Kypr je třetí největší a třetí nejl… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Kypr, oficiálně Kyperská republika, je ostrovní stát ve východní části Středozemního moře. Kypr je třetí největší a třetí nejlidnatější ostrov ve Středozemním moři, a členský stát Evropské unie.

Bakalářské studium Pedagogická psychologie v Kypr - Veškeré informace o bakalářském studiu Pedagogická psychologie v Kypr. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kypr zde!

Méně
Další informace o studiu na Kypru
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Cyprus West University
Famagusta, Kypr

Katedra psychologie CWU pracuje na zdokonalování vědy psychologie prostřednictvím vysokých aspektů výzkumu, výuky a služeb.

Katedra psychologie CWU pracuje na zdokonalování vědy psychologie prostřednictvím vysokých aspektů výzkumu, výuky a služeb. -
Bakalář
Denní studium
4 roky
Angličtina
Kampus