$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Pedagogika v Spojené státy americké - Aberdeen - Zde naleznete bakalářské studium Pedagogika v Spojené státy americké - Aberdeen

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy. Někteří studenti se mohou rozhodnout se vzdělávat, i když většina výchova je prováděna pod vedením učitele nebo instruktora. Vysokoškolské vzdělá… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Někteří studenti se mohou rozhodnout se vzdělávat, i když většina výchova je prováděna pod vedením učitele nebo instruktora. Vysokoškolské vzdělání je často pod dohledem profesora. Vzdělávání může dojít v široké paletě nastavení, ať už neformální nebo formální.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Pedagogika v Spojené státy americké - Aberdeen - Veškeré informace o bakalářském studiu Pedagogika v Spojené státy americké - Aberdeen Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Aberdeen zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Grays Harbor College
Aberdeen, Spojené státy americké

Bakalář aplikované vědy ve vzdělávání učitelů (BAS-TE) je navržen tak, aby studentům umožnil získat čtyřletý titul s certifikací K-8.

Bakalář aplikované vědy ve vzdělávání učitelů (BAS-TE) je navržen tak, aby studentům umožnil získat čtyřletý titul s certifikací K-8. -
Bakalář
Denní studium
Angličtina
Kampus