close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Podnikové finance - Zde naleznete bakalářské studium Podnikové finance

Bakalářský studijní program představuje nejvyšší úroveň bakalářský titul nebo osvědčení nabídl ve většině oblastí. To je obecně považováno za jeden ze dvou důvodů: buď student hledá kariéru v této oblasti a přeje vstoupit to s komplexním pozadí znalosti historie a znalostní báze poli je, nebo student se snaží dokončit bakalářský titul jako část větší… Čtěte více

Bakalářský studijní program představuje nejvyšší úroveň bakalářský titul nebo osvědčení nabídl ve většině oblastí. To je obecně považováno za jeden ze dvou důvodů: buď student hledá kariéru v této oblasti a přeje vstoupit to s komplexním pozadí znalosti historie a znalostní báze poli je, nebo student se snaží dokončit bakalářský titul jako část větší snaha o absolventské hodnosti.

Co je to Bachelor v Executive financí? Je to vysokoškolák program speciálně navržen tak, aby vedl studenty, kteří se snaží vstoupit do světa podnikání ve výkonných rolích tím, že jim finančních znalostí navržen tak, aby maximalizoval jejich schopnost činit zdravý úsudek, které vedou firmy k maximální ziskovosti. To obvykle trvá čtyři až pět let denního studia dokončit, a to zahrnuje jak všeobecné obchodní předměty, jako je řízení a specifické kurzy financí z hlediska pracovních vedení.

Výhody vydělávat Bachelor v Executive financí jsou lepší příprava pro finanční rozhodování na podnikové úrovni a další odborné přípravě ve vedení a výkonných rolích, než by se dalo najít v obecném obchodním stupni.

Náklady na jisté míry liší trochu v závislosti na lokalitě a struktuře dané instituce, ale obecně, aby odpovídaly náklady spojené s účastí na školu pro jiné programy. Konzultovat základní vyučovací profily łkola "pro více informací.

Studenti, kteří získají titul bakaláře v výkonného financí mají tendenci pracovat ve firemních pozicích, vstupují do pracovního procesu zaměstnanců ve výkonných rolích nebo v rolích, které mají rádce jedním směrem k eventuálnímu výkonné umístění. Budou také pracovat v poradenských pozicích, které nabízejí mimo vhled do firmám, které potřebují vedení se svými financemi.

Online bakalářské studijní programy v výkonného finance jsou široce dostupné ze stejných škol, které nabízejí jejich alternativy v sedadlech.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Nichols College
Dudley, Spojené státy americké

Nicholsův bakalářský program v oboru Business Administration (BSBA) v oboru financí připravuje studenty na vedoucí postavení v oblasti správy peněz. Program zahrnuje hlavní ob ... +

Nicholsův bakalářský program v oboru Business Administration (BSBA) v oboru financí připravuje studenty na vedoucí postavení v oblasti správy peněz. Program zahrnuje hlavní oblasti finanční analýzy a plánování, včetně podnikové finanční analýzy, kapitálových trhů a cenných papírů, investování, bankovních operací a osobních financí. Naši instruktoři mají zkušenosti s financováním v reálném světě a naše síť absolventů financí poskytuje zásadní stáže a pracovní příležitosti. -
BBA
Angličtina
Zář 2021
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde