BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Asie - Zde naleznete bakalářské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Asie

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Bakalářské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Asie - Veškeré informace o bakalářském studiu Potravinářský a nápojářský průmysl v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

3 Výsledky v Potravinářský a nápojářský průmysl, Asie Filter

BSc (Hons) v kulinářské managementu

Sunway University
BSc
Led 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

BSC (Hons) v kulinářské management integruje zkušenostní učení s akademickou rigorózou připravit vás na konkurenční kulinářský průmysl.

Čtěte více

Bachelor of Science v hotelu a restauraci řízení

Mapúa Institute of Technology
BSc
Lis 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Tento program je určen pro integraci teorie a technické dovednosti, aby vybavit studenty se silným vedením a služby

Čtěte více

Vedení hotelů a restaurací

Synergy University Dubai
BA
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Program je speciálně určen pro studenty, kteří chtějí budovat kariéru nebo zahájit vlastní podnikání v oblasti pohostinství. Získejte aktuální vzdělání a praktické dovednosti ...

Čtěte více