BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Rakousko - Krems an der Donau - Zde naleznete bakalářské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Rakousko - Krems an der Donau

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Základní charakteristikou rakouského vysokoškolského systému je čtyřletý kurz. Po dokončení bakalářského titulu, univerzita často stipendia pro ty studenty, kteří mohou chtít další studium na magisterské a doktorské úrovni dokonce.

Krems je krásné město v Rakousku. Jako pátý největší, to hostilo několik významných vzdělávacích center, jako jsou univerzity Donau-Universität Krems, IMC Fachhochschule Krems a mnoho dalších technických ústavů.

Bakalářské studium Potravinářský a nápojářský průmysl v Rakousko - Krems an der Donau - Veškeré informace o bakalářském studiu Potravinářský a nápojářský průmysl v Rakousko - Krems an der Donau Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko - Krems an der Donau zde!

1 Výsledky v Potravinářský a nápojářský průmysl, Krems an der Donau Filter

Bakalářské mezinárodní vinařské firmy

IMC Fachhochschule Krems
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
6 semestry
31 Bře 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Kurikulum bakalářského studijního programu International Wine Business zahrnuje obchodní, právní, vinařské a vinifikační témata.

Čtěte více