BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Management stravovacího úseku v Itálie - Parma - Zde naleznete bakalářské studium Management stravovacího úseku v Itálie - Parma

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Bakalářské studium Management stravovacího úseku v Itálie - Parma - Veškeré informace o bakalářském studiu Management stravovacího úseku v Itálie - Parma Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Parma zde!

1 Výsledky v Management stravovacího úseku, Parma Filter

Bakalář v potravinářském systému: Management, udržitelnost a technologie

University of Parma
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Italština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Vysokoškolský studijní program Food Systems: Sustainability, Management and Technology připravuje studenty, aby se stali odbornými manažery Food Systems. Program poskytuje stu ...

Čtěte více