BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Management stravovacího úseku v Turecko - Zde naleznete bakalářské studium Management stravovacího úseku v Turecko

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Bakalářské studium Management stravovacího úseku v Turecko - Veškeré informace o bakalářském studiu Management stravovacího úseku v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko zde!

1 Výsledky v Management stravovacího úseku, Turecko Filter

Bakalář v oboru gastronomie a kulinářství

Antalya Bilim University
Bakalář
<
Denní studium
<
8 měsíce
Angličtina
Kampus

Gastronomie a kulinářské umění zahrnuje filozofii umění a kultury, jakož i vědu o konzumaci potravy. Kulinářské umění, které již dlouho patří mezi programy různých mezinárodní ...

Čtěte více