close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Právo v Nový Zéland - Zde naleznete bakalářské studium Právo v Nový Zéland

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul. Pole zákona se zaměřuje na studium systému pravidel zavedených řídit chování ve společnosti. Různé sady zákonů existují pro různé… Čtěte více

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Pole zákona se zaměřuje na studium systému pravidel zavedených řídit chování ve společnosti. Různé sady zákonů existují pro různé společnosti, a studenti právnické fakulty se obvykle zaměřují své vzdělání na místní nebo mezinárodní právo.

Nový Zéland je země nádherné a rozmanité přírodní krásy. Kiwi jsou nejen jedním z národních symbolů - dalšími jsou stříbrné list kapradiny a koru -, ale také jméno Novozélanďané obvykle nazývají. Zámořské studenti budou muset zaplatit plné školné a své životní náklady při studiu na Novém Zélandu instituce.

Bakalářské studium Právo v Nový Zéland - Veškeré informace o bakalářském studiu Právo v Nový Zéland. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nový Zéland zde!

Méně
Další informace o studiu Nový Zéland
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
The University of Waikato
Hamilton, Nový Zéland

Studovat v jedné z nejlepších 200 právnických fakult na světě. Podíváme hlouběji zjistit, proč se zákony vyrobeny, který stvořil, jak fungují a jak je změnit.

Studovat v jedné z nejlepších 200 právnických fakult na světě. Podíváme hlouběji zjistit, proč se zákony vyrobeny, který stvořil, jak fungují a jak je změnit. -
Bakalář
Denní studium
4 roky
Angličtina
Kampus