BACHELORSTUDIES

Kombinované bakalářské studium Průmyslový design v Spojené království - Rochester - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Průmyslový design v Spojené království - Rochester

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Průmyslový design se týká oblasti výroby, která zahrnuje tvorbu a stavebního výrobku. Průmysloví designéři pracují, aby zajistily, že forma položky sleduje svou funkci a že výrobky zpracovatelského průmyslu fungovat, jak bylo zamýšleno jejich klienty.

 

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Rochester v Kentu je známá jako oblíbené sídlo Charlese Dickense. Nejsou žádné místní univerzity nebo vysoké školy terciárního vzdělávání, ale protože se nachází ve městě Kent většina studentů navštěvovat vysoké školy Kenta.

Kombinované bakalářské studium Průmyslový design v Spojené království - Rochester - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Průmyslový design v Spojené království - Rochester Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Rochester zde!

1 Výsledky v Průmyslový design, Rochester Filter

Meng / Beng (Hons) / Beng rozšířena design, inovace a podnikání

University of Greenwich
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Průkopnický design, inovace a podnikání studijní program v Greenwichi vám nabízí možnost dozvědět se vše o těchto důležitých dovedností. Tato nová studijní program má jedinečn ...

Čtěte více