BACHELORSTUDIES

Kombinované bakalářské studium Průmyslový design v Spojené království - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Průmyslový design v Spojené království

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Průmyslový design se týká oblasti výroby, která zahrnuje tvorbu a stavebního výrobku. Průmysloví designéři pracují, aby zajistily, že forma položky sleduje svou funkci a že výrobky zpracovatelského průmyslu fungovat, jak bylo zamýšleno jejich klienty.

 

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované bakalářské studium Průmyslový design v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Průmyslový design v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Průmyslový design, Spojené království Filter

Meng / Beng (Hons) / Beng rozšířena design, inovace a podnikání

University of Greenwich
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Průkopnický design, inovace a podnikání studijní program v Greenwichi vám nabízí možnost dozvědět se vše o těchto důležitých dovedností. Tato nová studijní program má jedinečn ...

Čtěte více